Scroll Top

KOmpozītdakstiņi metrotile

PIEMĒROTS JUMTA SEGUMS JEBKURAI ĒKAI!

Metrotile kompozītdakstiņi jeb metāla dakstiņi ar akmens smalci vizuāli ir ļoti līdzīgi tradicionālajam dakstiņu jumta segumam, taču tie ir daudz vieglāki. Tāpēc šo jumta segumu var izmantot arī tad, ja ir vēlme ieklāt tradicionālos dakstiņus, bet ēkas konstrukcija to nepieļauj.

Katra Metrotile kompozītdakstiņa jumta loksne tiek izgatavota no visaugstākās kvalitātes tērauda, kāds vien nozarē pieejams, lai spētu garantēt izturīgu un kvalitatīvu jumtu!

Dakstiņa pamats ir 0.41 mm profilēta tērauda loksne, kas nodrošina īpaši izturīgu jumta loksni, kuru ir viegli transportēt un montēt uz jumta.

Metrotile ir uzstādījis augstas kvalitātes standartus saviem produktiem un ražošanas tehnoloģijām. Rūpnīcas mērķis ir saražot vislabākos produktus, kādus vien spēj!

Metrotile loksnes sastāvs

CAURSPĪDĪGS AKRILA LAKAS SLĀNIS

Veicina pašattīrīšanos no putekļiem lietus laikā.

KVARCA GRANULAS

Nodrošina oriģinālu izskatu, aizsargā pret bojājumiem.

AKRILA PĀRKLĀJUMS

Nofiksē dabīgo akmeni. Ķīmiskā formula ir slepena.

POLIURETĀNA GRUNTĒJUMS

Papildus aizsardzība pret koroziju 5 µm (mikrometrs) no katras puses.

AIZSARGPĀRKLĀJUMS - MAGNELIS

Pretkorozijas aizsardzība 93.5 % cinka, 3.5 % alumīnijs, 3% magnijs; 22.5 μm no katras puses. Divas reizes labāki rādītāji kā Alucinkam.

TĒRAUDS 0.41 MM

Tas ir pamats, kas nodrošina stingrību un izturību.

kāpēc metrotile?

Metrotile kompozītdakstiņu jumta loksnes pieejamas vairākās krāsās, tāpēc jumta un fasādes toņus ir viegli savstarpēji saskaņot.

VIEGLI

Lokšņu svars uz 1 m2 ir 6,5 kg, tāpēc šis jumta segums ir ļoti piemērots ēkām, kuru konstrukcijas nav piemērotas lielai slodzei.

KLUSI

Krāsotās akmens granulas jeb bazalta smalce, kas pielīmēta pie profilētās tērauda loksnes slāpē nokrišņu radīto troksni.

GARANTIJA 40 gadi

Uzstādot jumtu ar oriģinālajiem METROTILE aksesuāriem, atbilstoši montāžas instrukcijai,
Jūsu jumtam tiek sniegta 40 gadu garantija.

IZTURĪGI

Metrotile kompozītdakstiņi ir izturīgi pret ekstrēmiem laikapstākļiem. Tie spēj izturēt lielu vēja slodzi (līdz pat 252 km/stundā), salu, krusu, UV starojumu, zibeni un zemestrīces.

UGUNSIZTURĪGI

Metrotile kompozītdakstiņu jumta segumam ir piešķirta augstākā A klases ugunsizturība.

ORIĢINĀLI

Ar Metrotile kompozītdakstiņiem iespējams izveidot jumtu, kas būs pamanāms, atšķirīgs un unikāls! Akmens smalces pārklājums rada ekskluzīvu jumta vizuālo tēlu!

metrotile galvenās priekšrocības

Ir jautājumi par Metrotile kompozītdakstiņiem? Mums ir atbildes!

Metrotile loksnēs un oriģinālajos aksesuāros akmens granulas tiek iestrādātas akrila krāsā ar speciālu tehnoloģiju un pēc tam pārklātas ar UV laku. Katra ražotā partija tiek testēta uz akmens savstarpējo savienojumu ar loksni.

Neliels daudzums akmentiņu no loksnes pirmajā gadā var nobirt – tas ir normāli, jo rūpnieciski ražojot, akmentiņi tiek uzklāti biezākā slānī kā nepieciešams. Tāpēc ne visi mazie akmentiņi tiek “iespiesti” akrila slānī.

Metrotile metāla jumta lokšņu garantija ir 40 gadi, taču to kalpošanas laiks ir vismaz 50 gadi!

Kompozītdakstiņi ir absolūti droši veselībai – tie nesatur kaitīgas vielas. Metāla dakstiņu pārklājumam tiek izmantotas dabīgā akmens granulāts.

Kompozītdakstiņu lokšņu nelielais izmērs un to vieglais svars nodrošina iespēju šo jumta segumu viegli un ātri transportēt, tādējādi, salīdzinot ar citiem jumta segumu veidiem, transportēšanas laikā tiek patērēts mazāk degvielas un tiek samazināts CO2 izmešu daudzums. Arvien vairāk jaunceltņu un pasīvo ēku būvnieki apsver būvniecības ietekmi uz vidi un izvēlas dabai draudzīgākus materiālus, tostarp Metrotile jumta segumu.

Nē, akmens granulas ir krāsotas augstā temperatūrā un krāsa iekļūst pašā akmentiņu struktūrā. Akmentiņus papildus aizsargā arī īpašs akrila slānis, kas ir izturīgs pret UV starojumu, tāpēc šie metāla dakstiņi saulē neizbalē.

Kompozītdakstiņu svars ir neliels – aptuveni 6,5 kg/m2. Taču tā īpašā montāžas tehnoloģija nodrošina to, ka tas ir ļoti izturīgs pret lielām vēja brāzmām.

Lokšņu nelielas svars ievērojami atvieglo  jumta montāžu, transportēšanu un samazina parvādāšanas izmaksas.

Nē! Pateicoties akmens granulu pārklājumam un lokšņu mazajam izmēram, Metrotile lietus laikā ir kluss – loksnes nevibrē un skaņa ir līdzīga parastajam māla vai betona dakstiņu jumtam.

Metrotile metāla jumts ar akmens granulu pārklājumu šajā jautājumā NAV salīdzināms ar standarta metāla lokšņu segumu!

Metrotile kompozītdakstiņi tiek savstarpēji savienoti un stiprināti īpašā veidā – ne tā, kā parastie metāla dakstiņi, tāpēc tie ir daudz izturīgāki pret vēja brāzmām.

Sniegs no Metrotile metāla dakstiņiem, akmens pārklājuma dēļ, kūst pamazām. Salīdzinot ar parastajiem metāla dakstiņiem, nav sniega lavīnveida kušanas draudu no jumta. Drošības nolūkā, ieteicams izmantot sniega barjeras vietās, kur pastāv risks gūt savainojumus vai var tikt sabojāts īpašums, piemēram, auto.

Metrotile jumta seguma garantētais temperatūras diapazons ir -120 līdz +120 grādi.

Metāla jumti ar akmens granulu pārklājumu radās Otrā pasaules kara laikā, kur cinkotos tērauda bunkurus sedza ar smiltīm un darvu. Pēc kara process tika komercializēts un sāka ražot pirmos jumta segumus. Mūsdienās izmantotā ražošanas tehnoloģija ļoti maz atgādina sākotnēji izmantotās ražošanas tehnoloģijas.

Metrotile jumta loksnes nerūsē – tās ražotas no kvalitatīva tērauda, kas tiek pārklāts ar speciālu pretrūsas pārklājumu Magnelis (AlZn ar magniju).

Svarīgi atcerēties, ka Metrotile materiālu griešanai nekādā gadījumā nedrīkst izmantot abrazīvo disku (sarunvalodā saukto “fleksi”).

Metrotile jumta segumu uz objektu iespējams aizvest arī vieglo transportu un piekabi – loksnes ir izmērā nelielas un vieglas.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.