Scroll Top
10 iemesli, kāpēc izvēlēties METROTILE kompozītdakstiņu jumta segumu

Vai šobrīd būvē vai renovē savu māju un meklē tai piemērotu jumta segumu?

Metrotile kompozītdakstiņi, kas pazīstami arī kā metāla dakstiņi ar akmens smalces pārklājumu, atbilst vairākām, svarīgām ēku īpašnieku galvenajām prasībām jumta seguma izvēlē – patīkams un oriģināls dizains, augsta kvalitāte un ilgmūžība.

Šis profilēto tērauda lokšņu jumta segums tiek ražots “Metrotile Europe” rūpnīcā Beļģijā. Ar Metrotile kompozītdakstiņiem iespējams izveidot jumtu, kas būs pamanāms, atšķirīgs un unikāls. Visi Metrotile produkti tiek ražoti, izmantojot visaugstākās kvalitātes izejmateriālus, atbilstoši dažādiem nozares standartiem, lai rezultātā uzņēmums saviem klientiem spētu garantēt izturīgu un kvalitatīvu jumtu ar teicamām ekspluatācijas īpašībām.

Metrotile rūpnīca Beļģijā

Izvēlies jumta segumu gudri - izvēlies Metrotile!

> 1. piemērots jebkurai ēkai

Metrotile kompozītdakstiņi jeb metāla dakstiņi ar akmens smalci vizuāli ir ļoti līdzīgi tradicionālajam dakstiņu jumta segumam, taču tie ir daudz vieglāki.

Tieši tāpēc šo jumta segumu var izmantot arī tad, ja ir vēlme ieklāt tradicionālos dakstiņus, bet ēkas konstrukcija to nepieļauj.

To nelielā svara dēļ (uz 1 m2 aptuveni 6.5 kg) to lieliski var izmantot arī principā jebkuras ēkas renovācijai.

BOND /Coffee/

> 2. AUGSTĀKĀS KVALITĀTES MATERIĀLI

Metrotile ir uzstādījis augstas kvalitātes standartus saviem produktiem un ražošanas tehnoloģijām.
Rūpnīcas mērķis ir saražot vislabākos produktus, kādus vien spēj!

> 3. VAIRĀKI PROFILI

Metrotile ražošanas tehnologi ir izstrādājuši dažāda tipa jumtu profilus, lai ikviens spētu atrast tieši savai ēkai vispiemērotāko! To neparastais izskats, nelielais svars un vieglā montāža spēj palīdzēt īstenot visneparastākās ēkas arhitektūras idejas – gan jaunām, gan renovējamām ēkām!

Metrotile kompozītdakstņi pieejami 5 dažādos profilos. Katrs no tiem atšķirīgs, individuāls un neatkārtojams!

> 4. ORIĢINĀLIE AKSESUĀRI

> 5. Ļoti izturīgs

Metrotile profili ir plāni un viegli, taču pateicoties tērauda stiprībai un īpašajai montāžas tehnoloģijai, tiek nodrošināta īpaši hermētiska jumta aizsardzība.

Metrotile kompozītdakstiņi tiek savstarpēji savienoti un stiprināti īpašā veidā – ne tā, kā parastie metāla dakstiņi, tāpēc tie ir daudz izturīgāki pret vēja brāzmām.

Metrotile jumta segumi tiek izmantoti visa pasaulē – tie ir pārbaudīti ekstremālos apstākļos, kas nozīmē, ka ir izturīgi un spēj izturēt lielu vēja slodzi (līdz pat 252 km/stundā), salu, krusu, UV starojumu, zibeni un zemestrīces.

Metrotile metāla jumti - unikāla stiprināšanas sistēma!

> 6. ilgtspējīgs

Metrtotile-metala-jumti-ilgtspejiba

Metrotile, veidojot savus produktus, ņem vērā arī to, ka, ražojot savus produktus, nedrīkst aizmirst par ietekmi uz vidi, ekonomisko un sociālo atbildību!

Ikviena Metrotile metāla dakstiņa loksne ir 100% pārstrādājama, kā arī to efektīvās transportēšanas dēļ, samazinās izmaksas un CO2 emisijas gaisā.
 

Metrotile jumtam tiek nodrošināta 40 gadu garantija, tomēr tērauda paredzamais kalpošanas laiks ir ilgāks. Un brīdī, kad jumts ir nokalpojis, to var pārstrādāt.

> 7. kluss

Pateicoties akmens granulu pārklājumam un lokšņu mazajam izmēram, Metrotile lietus laikā ir kluss – loksnes nevibrē un skaņa ir līdzīga parastajam māla vai betona dakstiņu jumtam.

Metrotile metāla jumts ar akmens granulu pārklājumu šajā jautājumā NAV salīdzināms ar standarta metāla lokšņu segumu!

Metrotile metāla dakstiņi ar akmens smalces pārklājumu. Ražoti Beļģijā!

> 8. ĒRTA UN EKONOMISKA TRANSPORTĒŠANA

Metrtotile-metala-jumti-ilgtspejiba-skudra

Metrotile metāla dakstiņu pamats ir 0.41 mm profilēta tērauda loksne. Uz 1 paletes atrodas aptuveni 170 m2 Metrotile jumta seguma.

Nelielais lokšņu izmērs un to vieglais svars nodrošina ērtu lokšņu pārvadāšanu, ievērojami samazinot transportēšanas izmaksas – transportēšanas laikā tiek patērēts mazāk degvielas un tiek samazināts CO2 izmešu daudzums. Šo jumta segumu iespējams pārvadāt pat ar vieglo auto un piekabi.

Lokšņu svars uz 1 m2 ir 6,5 kg, tāpēc šis jumta segums ir ļoti piemērots ēkām, kuru konstrukcijas nav piemērotas lielai slodzei.

> 9. ĀTRA UN VIEGLA MONTĀŽA

Kad Metrotile jumta loksnes ir piegādātas objektā, tās ir viegli pārvietot un uzglabāt. Lokšņu nelielais svars ievērojami atvieglo jumta montāžu – to var ieklāt pat viens cilvēks.

Metrotile loksnes ir ļoti viegli stiprināt, tāpēc montāža notiek ātrāk, kā montējot citus jumta segumus.

Ātrā jumta montāža nodrošina, ka arī pārējie veicamie darbi objektā var tikt uzsākti ātrāk, radot pozitīvu ietekmi uz visu projektu – gala patērētājs ātrāk tiek pie pabeigta objekta.

Metrotile-montazas-shema

> 10. RAŽOTĀJA 40 GADU GARANTIJA

Ja Metrotile jumts uzlikts, ievērojot ražotāja montāžas norādījumus, spēkā ir 40 gadu garantija!

Lai arī kāda profila jumta segums tiek izvēlēts, Metrotile garantē, ka jumta funkcionalitāte un dizains ikvienu ēkas īpašnieku priecēs vēl ilgi, kā arī nodrošinās teicamu ekspluatāciju daudzu gadu garumā.

ŅEM VĒRĀ!

Ja vēlaties noskaidrot, cik mājai izmaksātu Metrotile metāla dakstiņu jumts, nosūtiet elektroniski ēkas projektu vai jumta izmērus mums vai jebkuram uzņēmumam, kurš piedāvā šo jumta segumu iegādāties!

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.