Scroll Top

METROTILE MONTĀŽA

Metrotile kompozītdakstiņu jumta seguma un piederumu montāža ir ātrs, ekonomisks un videi draudzīgs process, ko nodrošina jumta lokšņu nelielais svars un mūsdienīgu celtniecības materiālu izmantošana!

Nepieciešama konsultācija par montāžu? Sazinieties ar mums!

SVARĪGI!

Materiālu griešanai nekādā gadījumā neizmantot abrazīvo disku (sarunvalodā saukto “fleksi”).

Ir jautājumi par Metrotile kompozītdakstiņu montāžu? Mums ir atbildes!

Viņi to spēs! Mūsu mājaslapā ir pieejama viegli saprotama montāžas instrukcija. Vissvarīgākais celtniekiem ievērot visus tajā minētos montāžas norādījumus un izmantot pareizos rīkus.

Nepieciešamības gadījumā ir iespējams nomāt arī atsevišķus instrumentus procesu paātrināšanai.

Pietiek ar standarta jumta darbarīku komplektu: āmuru, metāla liekšanas knaiblēm, metāla šķērēm.

Taču procesa paātrināšanai papildus var izmantot: metāla lokšņu liekšanas galdu, giljotīnu tērauda jumta lokšņu griešanai un pneimatisko naglu pistoli.

Jā, Metrotile jumtiem, tāpat kā jebkura cita veida jumta segumiem, ir nepieciešama hidroizolācija un pareiza jumta ventilācijas izbūve.

Vairāk informācijas atradīsiet montāžas instrukcijā.

Remonta komplekts Metrotile sastāv no līmes krāsas tūbiņas un akmens granulu maisiņa.

Remkomplektu var izmantot stiprinājumu galvu špaktelēšanai. Dažādu krāsu jumtiem tiek izmantotas dažādu krāsu stiprinājumi, piemēram, kafijas krāsas jumtam tiek izmantotas melnas naglas, terracottas jumtiem – sarkanas, un tāpēc nav nepieciešams pārklāt visas naglu galvas. Svarīgs nosacījums remkomplekta izmantošanai – apkārtējā temperatūra ir lielāka par + 5C.

Nē, ja ir pareizi izveidota jumta ventilācija, viss siltais gaiss no jumta konstrukcijas tiek izvadīts.

Metrotile jumta seguma montāžas laiks ir atkarīgs no konstrukcijas sarežģītības. Vienkāršas konstrukcijas jumtam segumu var uzstādīt dažu dienu laikā.

Kompozītdakstiņu lokšņu nelielais izmērs un vieglais svars nodrošina to, ka jumtu var ieklāt pat viens cilvēks. To ir ļoti viegli stiprināt, tāpēc montāža notiek ātrāk, kā montējot citus jumta segumus.

Metrotile jumta segumam nav augstas prasības pēc spāru stiprības, kā, piemēram, betona, māla dakstiņiem vai bitumena šindeļiem. Loksnes tiek stiprinātas uz latām ar soli 368 mm. Detalizētāka informācija par lokšņu montāžu apskatāma Metrotile montāžas instrukcijā.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.